Пост опубликован:

19 октября 2018

Кредит онлайн отп банк

  • Низкая процентная ставка – от 11,5% годовых.
  • Быстрое рассмотрение заявки – за 15 минут.
  • Возможность оформить заявку без справок – по паспорту.

Оформить заявку и узнать решение за 15 минут →

ОТП Банк – подходящее место для оформления срочного кредита наличными. Его главные преимущества – моментальное рассмотрение заявки и возможность получить относительно небольшую сумму денег (до 200 000 рублей) по паспорту, без подтверждения дохода.

В ОТП Банке не слишком жесткие требования к клиентам, здесь работают с ИП и готовы принимать заявки от заемщиков с неидеальной кредитной историей. Правда, последним не стоит рассчитывать на минимальные проценты.

Порівняння з конкурентами

Орієнтовний рівень щорічної переплати за кредитами готівкою ОТП банку та порівняння з основними конкурентами, станом на 22.10.2018 (при наявності довідки про доходи).

ОТП банк кредит наличными 2018: сравнение с конкурентами, наиболее выгодный кредит

Параметри кредитування, за якими проводилась оцінка:

Сценарій 1 2 3 4 5
Сума, грн. 10000 20000 30000 40000 50000
Строк, місяців 6 12 18 24 24

ОТП банк, фактично, має дві кредитних програми, що пропонують дуже різний рівень переплати. Експрес (до 30 тис. грн.) є однією з найгірших на ринку з реальною ставкою у діапазоні від 105.7 % до 113.2 % річних. Тільки банк Форвард та Приватбанк пропонують більші відсотки.

Універсальний (30 тис. грн. та більше) має переплату в розмірі від 67.1 % до 71.6 % річних, що робить умови ОТП одними з найбільш вигідних на ринку – банк посідає друге місце, поступаючись лише кредитам на рефінансування Кредобанку.

Водночас позичальникам, що планують взяти у кредит суму до 50 тисяч грн. на строк до 24 місяців, доцільно розглянути пропозиції кредитних карток. Найнижчий рівень переплати за даним продуктом пропонують наступні банки: Креді Агріколь та Монобанк (у 2.0 – 2.5 разів менше ніж кредити готівкою ОТП банку). Також і кредитні картки самого ОТП банку мають майже удвічі нижчу переплату ніж кредити готівкою.

Для позичальників, що бажають взяти в кредит більше 50 тисяч грн. або на тривалий строк, можуть бути цікавими кредити під іпотеку. Навіть з урахуванням усіх витрат на оформлення, реальна ставка за ними становить 38.4 % – 42.7 % річних (50 тис. грн. на 5 років при ціні квартири 500 тис. грн.)

Оцінка:

Кредити готівкою від ОТП банку на суму до 30 тис. грн. передбачають дуже високий розмір переплати, особливо за рахунок щомісячної комісії.

А на більшу суму – є одними з найкращих серед конкурентів.

Водночас дана позика передбачає набагато вищу переплату ніж кредитні картки та кредити під іпотеку.

Позитивним моментом є максимальна сума позики, що є найвищою на ринку.

Тому загальна оцінка кредитів готівкою від ОТП банку – добре.

Сторінки про кредити готівкою (банки розташовані за середнім рівнем переплати):

Кредобанк, Креді Агріколь, Ощадбанк, Мегабанк, ОТП банк, Альфа-банк, Ідея банк, Кредит Дніпро, Райффайзен банк Аваль, ПУМБ, Приватбанк, Форвард.

на початок сторінки

ОТП банк: умови кредитів готівкою. 41star1star1star1stargray

Условия кредитования

  • Ставка – от 11,5% годовых.
  • Сумма – от 15 000 до 1 000 000 рублей.
  • Срок – от 1 года до 5 лет.

Требования к заемщикам

  • Возраст – от 21 года до 68 лет.
  • Гражданство РФ, постоянная регистрация.

Города, где работает ОТП Банк

Москва, Санкт-Петербург, Арсеньев, Биробиджан, Благовещенск, Владивосток, Волгоград, Волгодонск, Екатеринбург, Иркутск, Казань, Калининград, Королев, Краснодар, Красноярск, Курган, Липецк, Лиски, Люберцы, Находка, Нижний Новгород, Новокузнецк, Новокуйбышевск, Новороссийск, Новосибирск, Омск, Пермь, Ростов-на-Дону, Самара, Таганрог, Тверь, Томск, Тюмень, Улан-Удэ, Уссурийск, Уфа, Хабаровск, Челябинск, Чита, Шахты, Ярославль.

Телефон ОТП Банка (звонок бесплатный по России)

8 800 100 55 55

Онлайн-заявка на кредит на сайте ОТП Банка

www.otpbank.ru

Кредит онлайн отп банк